> -->

خدمات طراحی سایت سئوترین

با ما بهترین باشید سئوترینپلن پایهپلن نقره ایپلن طلایی

پشتیبانی

در هر مجموعه ممکن است برای پروژه ای خاص، قسمتی یا تمامی مراحل مربوط به آن برون سپاری شود. حتی اگر آن مجموعه دارای تیم ورود محتوا یا برنامه نویسی برای سایت خود باشد، ممکن است بخواهد پروژه ای توسط تیمی متخصص که از نظر هزینه یا زمان برایشان بهینه تر است، انجام شود.

اگر شما هم نیاز مشابهی دارید ما به شما پلن پشتیبانی سئوترین را پیشنهاد میکنیم.

در ادامه با بخشی از محبوب ترین خدمات ما بر اساس نیاز مشتریان آشنا خواهید شد

طراحی لندینگ

فرض کنید شما یک صفحه ای ویژه برای کمپین روز مادر، روز معلم، یلدا یا … نیاز دارید که از نظر ظاهر و تجربه کاربری با سایر قسمت های سایت متفاوت است؛ یا فرض کنید شما برای فرم استخدام موجود در سایت خود نیازمند صفحه فرود (Landing) اختصاصی هستید که محاسبات و گزارشات خودکار را در اختیار شما قرار دهد؛ در مثال های ذکر شده و موارد مشابه، طراحی یک لندینگ مناسب نیاز شما را برطرف خواهد کرد.

ما برای طراحی لندینگ ها به صورت پروژه ای کار میکنیم؛ به این صورت که شما جزییات مربوط به آن را در اختیار ما قرار می دهید سپس با توجه به نفر ساعت و نیروی متخصصی که نیاز است، به شما زمان تضمینی تحویل لندینگ و هزینه مربوط به آن اعلام خواهد شد.

عملیات های خودکار یا پلاگین نویسی

ممکن است روزانه یا هر ساعت کارمندان شما دائما در حال تکرار عملیات های خاصی باشند که کوچیک ترین خطای انسانی ضرر های سنگینی به مجموعه شما وارد کند. با استفاده از پلاگین های اختصاصی، شما میتوانید بسیاری از عملیات ها را خودکار و با صرف کمترین زمان به دقیق ترین حالت ممکن انجام دهید. برای شفاف تر شدن این خدمت چند نمونه از سیستم هایی که برای مشتریان خود طراحی کردیم را برای شما توضیح می دهیم.

ناموجود شدن محصولات یک دسته بندی

کاربرد: گاهی به روز رسانی قیمت های محصولات یک دسته زمان بر است و شما نمیخواهید در این بازه یه روزرسانی کاربر قادر به خرید آن باشد، با این روش به سادگی و به طور موقت میتوانید محصولات را ناموجود کنید.

نحوه استفاده: نام یا ID یک دسته بندی را وارد میکنید سپس تمامی محصولات آن دسته بندی ناموجود میشوند.

افزایش یا کاهش قیمت دسته ای محصولات

کاربرد: معمولا کالاهایی ماند دوربین و موبایل قیمت هایی کاملا وابسته به دلار دارند؛ یعنی اگر دلار ۱۰ درصد گران تر شود، قیمت این محصولات هم به همان نسبت افزایش میابند. با استفاده از این پلاگین شما به سادگی قیمت مربوط به یک دسته بندی خاص از محصولات را افزایش یا کاهش میدهید.

نحوه استفاده: نام یا شناسه دسته بندی مورد نظر، افزایش یا کاهشی بودن قیمت و درصد مربوط به آن را وارد میکنید؛ سپس خودکار این تغییرات برای تمامی محصولات موجود در آن دسته اعمال خواهد شد.

نمایش بنر ثابت در تمامی صفحات

کاربرد: نمایش یک بنر ثابت در بالاترین قسمت سایت که اصطلاحا به آن تاپ بنر میگویند، میتواند فضای بسیار مناسبی برای نمایش محتوا های ویژه شما به کاربران باشد. این بنر طبق درخواست شما میتواند در تمامی صفحات سایت، در موبایل یا دسکتاپ یا هر دو به کاربران نمایش داده شود.

نحوه استفاده: آدرس تصویر بنر و لینکی که قصد دارید کاربر بعد از کلیک روی بنر به آن منتقل شود را وارد میکنید؛ سپس این تصویر خودکار در تمامی صفحات و در مکان اختصاصی که تعریف شده قرار خواهد گرفت.

لندینگ خودکار مخصوص کمپین های تبلیغاتی

کاربرد: شما میتوانید بی نهایت لندینگ برای کمپین های تبلیغاتی خود در کمترین زمان ممکن طراحی یا حذف کنید.

نحوه استفاده: نام کمپین، کد تخفیف، ID محصولات هدف، ID دسته بندی که کل محصولات آن را میخواهید در پروموشن قرار دهید و هر موردی که این سیستم بر اساس آن طراحی شده باشد را وارد میکنید؛ سپس به صورت خودکار صفحه مربوط به آن کمپین با تمامی محصولات و کد تخفیف ها در نمایشی کاملا شخصی سازی شده در اختیار شما قرار میگیرد.

ورود محصولات

ما غالبا تنها با سایت های فروشگاهی همکاری میکنیم که این موضوع سبب شده است تا از نزدیک نیاز های مشترک مشتریان خود را درک کنیم. ورود محصولات یکی از پرچالش ترین بخش های هر فروشگاه اینترنتی است که بخش بزرگی از مشتریان ما همیشه قصد برون سپاری آن از مجموعه خود را دارند. آن ها به خوبی متوجه شده اند که اگر از همان ابتدا این محصولات توسط تیمی متخصص وارد شوند، علاوه بر کاهش احتمال خطای نیروی انسانی در ورود اطلاعات، از نظر سئو هم در موتور های جستجو وضعیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

ما در سئوترین خدمات ورود محصول را نیز به مشتریان خود ارائه میکنیم. برای هر دسته بندی از محصولات و با توجه به میزان اطلاعاتی که باید برای هر محصول وارد شود، ما هزینه مربوط به ورود آن را به شما اعلام خواهیم کرد. برای مثال برای ورود محصول هایی مانند ماگ معمولا به ازای ورود هر محصول ۷ هزار تومان دریافت خواهد شد.

کاربرد: فرض کنید شما میخواهید نام انگلیسی محصولات کنار نام فارسی آن ها به کاربران نمایش داده شود. برای اینکار نیاز دارید در پنل ورود هر محصول فیلد جدید اضافه شود که نام انگلیسی محصولات در آن وارد شده و در خود سایت هم اگر مقدار موجود بود، در مکان ویژه با استایلی خاص به کاربران نمایش داده شود.

نحوه استفاده: تنها کافی است شما مقدار مربوط به فیلد اختصاصی خود را پر کنید. این فیلد میتواند در دسته بندی ها، صفحه اصلی، تگ ها، ساید بار و … نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

شخصی سازی وبسایت

گاها پیش می آیند که مشتریان ما برای تغییر آدرس در Footer سایت یا یک تغییر جزیی در Header مانند اضافه یا حذف کردن یک دکمه در منو، بسیار عجله دارند و نمیتوانند در آن لحظه با مدیر وبسایت خود در تعامل باشند؛ در این مواقع ما میتوانیم نیروی متخصص مورد نیازتان را در اختیار شما قرار دهیم و در نهایت به صورت موردی یا ساعتی هزینه مربوط به آن خدمت را از شما دریافت کنیم.