سرفصل های دوره

زمان: ۱۲ دقیقه
محصولات یک فروشگاه اینترنتی ، با ارزش ترین دارایی آن محسوب می شوند زیرا قبل از خرید کاربر بایدآن صفحات را پیدا کند، وارد شود و خرید خود را ثبت کند؛ در این فصل قصد داریم رایج ترین چالش های نامگذاری محصولات را به همراه راه حل های پیشنهادی برای شما توضیح دهیم.
زمان: ۲۱ دقیقه
از نظر فرصت جذب ترافیک قطعا دسته بندی و تگ ها جذاب ترین بخش فروشگاه های اینترنتی هستند. در این فصل قصد داریم تخصصی تر در رابطه با مناسب ترین دسته بندی یا تگ برای فروشگاه اینترنتی شما صحبت کنیم.
زمان: ۱۰ دقیقه
هدف نهایی یک فروشگاه، فروش محصولات است که معمولا سئوکاران غیر فروشگاهی این هدف را با افزایش بازدید کننده های سایت اشتباه میگیرند. در این فصل بیشتر در رابطه با هوش مالی یک سئوکار فروشگاهی و نکات افزایش فروش صحبت خواهیم کرد.
زمان: ۱۳ دقیقه
در ظاهر پر هزینه اما کاملا به صرفه! این کامل ترین تعریفی است که میتوان برای گوگل ادوردز استفاده کرد. تبلیغاتی که تنها پس از کلیک کاربر و ورود به سایت خود هزینه آن را خواهید پرداخت که به طور مفصل تر در این فصل به جزییات آن اشاره خواهیم کرد.
زمان: ۶ دقیقه
مروری کوتاه بر تمامی نکات این دوره که باعث خواهند شد سئوترین فروشگاه اینترنتی را داشته باشید.

مقدمه:

فصل دوم:

استفاده اصولی ازدسته بندی و تگ ها

مقالات مرتبط با این فصل:

فصل سوم:

توجه به ترافیک هدفمند و هوش مالی

مقالات مرتبط با این فصل:

فصل چهارم:

بهترین نوع تبلیغات با Google Adwords

فصل پنجم:

جمع بندی نکات

بیش از ۴ سال تجربه ما
در ۶۰ دقیقه

در ساخت این دوره کاملا سعی کردیم تا مهم ترین نکات را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما توضیح دهیم؛ در حقیقت این دوره به شما کمک خواهد کرد تا نیاز های متفاوت یک فروشگاه اینترنتی برای موفقیت در گوگل را بهتر درک کنید.

درباره ما
021 9101 6331 مشاوره رایگان

همه چیز در سئو ترین حالت ممکن ... (طراحی و آموزش توسط تیم سئو ترین)